Návrhy

Datum: 05.05.2014

Vložil: Helena Šafaříková

Titulek: Stížnost na rc

Ahoj Marku, doufám že ti můžu tykat, mám stížnost koupila jsem si asi před 14 dny rc, psala jsem stížnost na operátora tady je ti ukážu co jsem psala ( Dobrý den, dnes 20.4. 2014 jsem si přes Facebookovou hru koupila nějaké rc pytlíčky v hodnotě 75 rc pytlíčků převedeno na peníze to dělá 650 Kč, abych to mohla zaplatit přes mobil tak mně to odkázalo na Vodafon M-peněženku kde autorizace proběhla úspěšně navíc už jsem dosáhla 90 procent volacího limitu a je to již zaúčtované v budoucí faktuře a bohužel pytlíčky jsem ani nedostala tak se zřejmě někde stala chyba přála bych si tento dotaz vyřešit v dohledné době a moc bych si nepřála neplatit za něco co jsem ani neměla. Myslím si že došlo k chybě protože mně to okamžitě odkázalo na facebookovou hru a rc pytlíčky jsem přičteny neměla. Děkuji za brzkou odpověď s pozdravem Helena ) odpověď operátora ( mrzí mě, že došlo k situaci, která způsobila Vaši nespokojenost.

V tomto případě se jedná o službu třetí strany. Vodafone jen zajišťuje výběr plateb, které pak předává příslušnému obchodníkovi. Z tohoto důvodu je třeba reklamaci řešit s poskytovatelem dané služby. Děkuji za pochopení.) Když jsem volala na tu jejich linku a nechala tam vzkaz tak se mi nikdo neozval. Díky za odpověď :-)





Zpět na diskuzi